OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI - SIEDLCE 

Opieka nad osobą w szpitalu

   
   
    To usługa skierowana zarówno do bliskich osoby przebywającej w szpitalu, jak i do niej samej. Rolą opiekuna jest wsparcie w podstawowych czynnościach, z którymi samodzielnym wykonaniem osoba hospitalizowana ma kłopot: np. w utrzymaniu czystości i higieny, spożywaniu posiłków, poruszaniu się po terenie szpitala (o ile jest to dozwolone przez personel medyczny), robieniu zakupów, a także dotrzymywanie towarzystwa i udzielanie wsparcia psychicznego. Dodatkowa opieka jest dla rodziny gwarancją bardziej komfortowego pobytu w szpitalu bliskiej im osoby . Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy bliscy nie mogą jej odwiedzać - chociażby z racji dużej odległości, gdy leczenie odbywa się w innym mieście lub rodzina przebywa za granicą. 


  • Podstawowy zakres usług:
Pomoc w poruszaniu się, bez przenoszenia łóżko / wózek; pomoc w poruszaniu się       (w chodzeniu, staniu, wchodzenie po schodach). 

  • Pielęgnacja:
Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej: mycie, kąpiel, korzystanie z prysznica, czesanie, golenie, higiena jamy ustnej (mycie zębów, higiena protezy zębowej).

  • Higiena osobista i kontrola czynności fizjologicznych:
Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej: wymiana wkładek, pieluch, pieluchomajtek; pomoc w utrzymaniu higieny okolic intymnych.

  • Posiłki:
Pomoc w przyjmowaniu posiłków i napojów.

  • Wspólne spędzanie czasu:
Dbanie o bezpieczeństwo podopiecznego; dotrzymywanie towarzystwa; czytanie na głos książek / gazet.Pozwól nam Sobie pomóc - Szanuj swój czas!


  
 
W celu określenia ostatecznych kosztów i warunków świadczenia usług prosimy o KONTAKT  z nami, tak abyśmy mogli złożyć ofertę spełniającą najwyższe Państwa wymagania.

Końcowa  cena wykonania usługi zależy od uzgodnień wykonanych  w miejscu wykonywania wsparcia i opieki.

 

POWRÓT


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://sk-system.pl/
http://porady-domowe.net.pl
http://domowe-porady24.pl
http://led-sk-system.pl
http://led.sk-system.pl
http://wirtualne-biuro-siedlce.pl